+98 41 36 66 33 33
info@faeghclinic.com
فارسی English Azərbaycanlı

کاشت مو به روش سلولهای بنیادی prp

  • مکمل های غذایی: حدود پنج روز قبل از انجام کاشت مو به روش سلولهای بنیادی prpشروع به مصرف مکمل زیستی تقویت ساقة مو Biostem کنید، مکملی که توسط پژوهشگران برجسته از دانشگاهی در جنوب فلوریدا فرموله شده است. این مادة مغذی کاملاً طبیعی توانایی بدن شما را جهت تولید و انتشار سلول های بنیادی بالغ، که منجر به حضور سلول های بیشتری در خون، در روز جراحی پیوند موی شما می شود، افزایش می دهد.
  • جمع آوری: خون شما از طریق یک کانول کوچک از ورید شما جمع آوری خواهد شد. سلول های بنیادی شما برداشت شده و در یک آزمایشگاه پردازش می شود. تکنولوژی آزمایشگاهی ویژه برای جدا کردن پلاسمای غنی از پلاکت حاوی سلول های بنیادی و عوامل رشد از خون شما استفاده می شود.
  • در دفترکار: شما برای انجام مراحل اولیه پیوند مو  به روش سلولهای بنیادی(PRP) که توسط یک پزشک خبره انجام می شود خواهید آمد. خون گرفته شده و مغذی شده شما، دوباره به پوست سرتان تزریق می شود و هدف مناطقی است که در حال حاضر رشد مو در آن نقاط کاهش یافته است. زمانی که از کلینیک پیوند مو و کاشت مو خارج می شوید در ظاهر هیچ تفاوتی نسبت به زمانی که آمدید نخواهید داشت. کل عمل کاشت موی طبیعی (PRP) حدود یک ساعت طول می کشد و تقریبا بدون درد است. شما می توانید فعالیت های عادی روزانه را بلافاصله پس از خروج از کلینیک پیوند مو و کاشت موی (PRP) از سر بگیرید.
  • مراقبت های بعد از عمل: یک پیگیری ویژه به شما کمک خواهد کرد تا از کسب حداکثر نتایج ممکن اطمینان حاصل کنید. شما جهت استفاده از مکمل های جوان سازی مو با پزشک خود صحبت خواهید کرد و در صورت نیاز به شما تغذیه کننده ها و پاک کننده های موضعی به صورت رایگان داده خواهد شد.
  • لیزر درمانی: لیزر درمانی سطح پایین، با تکنولوژی FDA  مورد تأیید، در بستهPRP  شما گنجانده شده است تا جوان سازی مو و افزایش در تعداد مو داشته باشید.

مزایا:

  1. روش تقریبا بدون درد است.
  2. غیرقابل دید توسط دیگران، بدون هیچ گونه احساس شرم و یا باندپیچی خاص.
  3. مدت زمان کوتاه: حدود یک ساعت برای تکمیل درمان اولیه.
  4. روشی غیر تهاجمی است.
  5. امن بوده، و بدون هیچ گونه عوارض جانبی می باشد.

 


اشتراک گذاری پست: