+98 41 36 66 33 33
info@faeghclinic.com
فارسی English Azərbaycanlı

مشاوره زیبایی

به نام خداوندی که زیباست و زیبایی را دوست دارد
زندگی زیباست ای زیبا پسنـد زنده اندیشان به زیبایی رسنـد
آنقدر زیباست آن بی بازگشت کز برایش میتوان از جان گذشت
بشر ذاتا زیبایی پسند است و زیبایی به عنوان یک اصل کلی در انسان میباشد. زیبایی احساس مطلوب بودن در فرد مینماید و اعتماد به نفس را بالا میبرد. تلاش به زیبایی و زیباتر شدن پدیده جدیدی نیست و قدمت آن به شروع تاریخ بشری باز میگردد.

امروزه با استفاده از تکنیک های نوین در علم زيبايي می توان زیبایی های یک فرد را نمایان ساخت به نحوی که ظاهر کاملا طبیعی باشد.


این امر مستقیما به تجربه پزشک ..دید زیبایی شناسی....و تشخیص علمی و دانش وی دارد

 در جلسه مشاوره ...صورت آنالیز و بررسی می شود و با در نظر گرفتن سن ,موقعیت اجتماعی ,سلیقه شخصی و خواسته مراجعه کننده ... تصمیم گرفته می شود که چه پلان درمانی برای شخص در نظر گرفته شود . مهمترین نکته ,اعمال نظر پزشک بر تصمیم نهایی فرد است و چنانچه روشی که شما خواستار آن هستید مناسب نباشد یا به صورت شما ظاهر بهتری نبخشد, پزشک  این را به شما اعلام نماید.


+  در روشی که انتخاب می شود باید هماهنگي  اجزاي صورت ازجمله بيني ,چشم ها ,لبها و گونه ها و فاصله ,زاویه و هماهنگی و هارمونی آن ها با هم در نظر گرفته شود  

 +  اگر سابقه بیماری خاصی دارید ممکن است انجام برخی خدمات زیبایی برای شما خطرساز باشد که در این صورت باید حتما پزشک خود را مطلع سازید.

+  در مشاوره اولیه، همه چیز را با دقت و به طور کامل از پزشکتان بپرسید. ومطمئن شوید که از همه عوارض و خطرات احتمالی آن روش آگاهی دارید .همچنین  روش انجام تکنیک انتخابی و نیز نوع مواد مصرفی برای شما تشریح می شود. به این ترتیب می توانید درست تصمیم بگیرید .و در صورتی اقدام نمایید که کاملا به نظرات و تبحر پزشکتان اعتماد و اطمینان داشته باشید تا بعد پشیمان نشوید.


اشتراک گذاری پست: