+98 41 36 66 33 33
info@faeghclinic.com
فارسی English Azərbaycanlı

لیزر

کاربرد این روش در پوست بسیار وسیع می باشد و در طول موجهای مختلف در درمان بیماریهای مختلف به کار می رود. از جمله ضایعات عروقی یا همانزیوم ، لکهای صورت اعم از ملاسما یا ماسک حاملگی و کک و مک، تاتو یا خالکوبی، موهای زاید ، چروک، اسکار زخم ، سوختگی و جای آبله مرغان.

جوانسازی پوست با لیزر

با گذشت سن و تاثیر اشعه آفتاب در طول زمان علایم پیری در صورت و پشت دستها پدیدار میشود. البته مصرف سیگار ، استرسهای مزمن روحی و جسمی ، توارث ، خواب نامناسب همگی در فرایند پیری دخیلند. در ابتدا توصیه ما به همه این افراد این است استفاده از ضد آفتاب از کودکی (بالای دو سال) باید شروع شود و در کنار استفاده از ضدآفتابها مرطوب کننده های مناسب جهت جلوگیری از چروک ناشی از خشکی پوست مورد استفاده قرارگیرد و در سنین بالای 35 تا 40 سال لیزرهای جوانسازی نقش مهمی در پیشگیری و متوقف کردن فرایند پیری دارند.

روشهای درمان چاقی

مدرنیسم و تمدن برای بشریت با به ارمغان آوردن زندگی ماشینی و کم تحرکی و غذاهای پرچرب ، چاقی را نیز به همراه آورد.

چاقی علاوه بر مستعد کردن فرد به انواع بیماریهای قلبی ریوی، فشار خون بالا و دیابت باعث ظاهری نامطلوب در دید خود فرد و دیگران میشود و اعتماد به نفس فرد را از او میگیرد. روشهای مختلفی برای لاغری وجود دارد. در کنار رزیم غذایی صحیح و ورزشهای روزانه روشهای مختلف و جدیدی وجود دارد که به رفع چربیهای موضعی و مقاوم کمک میکند. در کنار روشهای جراحی مثل ابدومینوپلاستی روشهایی وجود دارد که بدون بیهوشی با بیحسی موضعی با عوارض کمتر قابل انجام است. از جمله لیپوساکشن ، کرایو لیپولیز ، لیپولیزر، لیپوماتیک.

لیپوساکشن قدمت بیشتری دارد و به علت حجم بالای تزریق لیدوکایین و احتمال آسیب دیدن عروق و ورود چربیها به داخل عروق احتمال آمبولی چربی و مرگ نیز وجود دارد.

کرایولیپولیز روشی است که در آن بر اساس سرمادرمانی چربیها لیز میشود و کمتر تهاجمی است.

لیپولیزر با چند نوع لیزر در امواج نوری مختلف قابل انجام است که از مزایای آن رفع سریع چربیهای اضافی بدون شلی پوست می باشد.البته استفاده از گن برای نتایج مطلوب تا چند ماه بعد توصیه میشود.از معایب آن ایجاد محلهای اسکار در چند ناحیه ورود فیبرهای لیزر می باشد که با مصرف کرمهای ترمیم کننده قابل رفع است . از معایب دیگر احتمال سوختگی پوست است که در صورت تنظیم مناسب انرژی لیزر و تبحر فرد متخصص انجام دهنده این احتمال به صفر میرسد.

لیپوماتیک روش جدیدیست در درمان چربی های موضعی در هر فرد با هر وزنی می باشد و می توان این عمل را در وزنهای بالا و ششدت بالای چاقی در دو سه یا جلسه انجام داد. میزان ماده بی حسی حدود یک دوم یا یک سوم روشهای فوق می باشد و میزان عوارض آن تقریبا صفر است. خطر آمبولی وجود ندارد. نیاز به استراحت و پوشیدن طولانی گن نیز ضروری نیست.احتمال سوختگی صفر است چون اساس این روش بر مبنای امواج اینفراسونیک است.امروزه روش توصیه شده توسط اکثر متخصصین این روش است.

 


اشتراک گذاری پست: